سایت و اپلیکیشن جامع و تخصصی وارد کنندگان، تولید کنندگان،
بنــک داران و عـمده فروشــان لـوازم خـانـگی و لـوارم آشــپزخانه
قوانین و مقررات اپلیکیشن و سایت بیواسطه
کاربر گرامی، ضمن تشکر از شما برای استفاده از سامانه بیواسطه، لازم است توجه شما را به نکات زیر جلب نماییم:
کلیات
توجه داشته باشيد که سايت بیواسطه يک وب‌ سايت تخصصي در زمينه خريد و فروش عمده لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه برای همکاران این صنف است و کليه اصول و رويه‏‌هاي سايت بیواسطه منطبق با قوانين جمهوري اسلامي ايران و قانون تجارت الکترونيک است. اين وب‌ سايت ‌به عنوان يک نشريه‌ الکترونيکي، تمام قوانين مکتوب و يا عرفي حاکم بر کشور را محترم میشمارد و خود را موظف به پيروي از آنها مي‌داند. متعاقبا کاربر نيز موظف به رعايت قوانين مرتبط با کاربر است
• طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.
• سامانه حق بررسی، حذف و ویرایش آگهی های کاربران را دارد.
• ایجاد محدودیت دسترسی، تعلیق حساب کاربری و لغو عضویت از عواقب رعایت نکردن قوانین است.
• استفاده از روبات، اسپایدر، اسکریپر و هرگونه نرمافزار اتوماتیک جهت دسترسی به سایت، با هر قصد و نیتی ممنوع است.
• مسئولیت پرداخت مالیات، عوارض، حقوق گمرکی و کلیه دیون کالاهای آگهی شده بر عهده طرفین معامله بوده و سامانه بی واسطه هیچ مسئولیتی در این زمینه به عهده ندارد.
• ثبت آگهی در بیواسطه رایگان میباشدو شما فقط برای بخشهایی از خدمات بیشتر هزینه پرداخت میکنید. مانند: خرید توان،فوری و یا حراجی کردن آگهی و . . . . . .
• بیواسطه در قبال لینکهای سایر سایتها که در آگهی ها ثبت میشوند مسئولیتی ندارد و وجود آنها در سامانه به منزله تایید و ضمانت محتویات آنها نیست.
• تلاش تیم بیواسطه برای فعال نگه داشتن سامانه در طول شبانهروز است. در صورتی که به علت پیشامدهای ناخواسته و ضروری، دسترسی به سامانه قطع شود، کاربران حق اعتراض و اقامه دعوی در خصوص زیانها و خسارات احتمالی را نخواهند داشت.
• امکان تغییر برخی از قوانین سامانه در آینده وجود دارد. در این صورت، مراتب به اطلاع خواهد رسید.
• قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تاثیر مقررات این سامانه حاکم خواهند بود.
حفظ حریم شخصی کاربران
• با پذیرش قوانین حفظ حریم شخصی و شرایط ثبت نام بیواسطه، رضایت خود را با جمع آوری، نگهداری و استفاده از اطلاعات شخصی، مطابق مقررات سامانه اعلام کرده اید.
• بیواسطه، حریم شخصی کاربران خود را محترم می شمارد و به حفاظت از اطلاعات شخصی آنان پایبند است. اطلاعات شخصی کاربران برای هیچ شخص حقیقی یا حقوقی ثالثی افشا نخواهد شد، مگر در مواردی که شامل پیگیرد قانونی توسط محاکم قضایی است. اطلاعاتی که توسط کاربر در سامانه ثبت می شود، تنها برای ارتقای ضریب امنیت و ارتباط میان بیواسطه و کاربرانش مورد استفاده قرار می گیرد. اطلاعات قابل مشاهده توسط سایر کاربران، شامل نام کاربری، ایمیل و شماره تماس است که پیش از نمایش، به تایید خود کاربر میرسد.
• شما اجازه استفاده از ایمیل و حساب کاربری اشخاص دیگر را جهت تبلیغات یا هر منظور دیگری ندارید.
• شما اجازه استفاده از ابزارهای ارتباطی بیواسطه جهت ارسال اسپم یا هرگونه مضمون غیرمرتبط و غیرمجاز را ندارید و در صورت استفاده، مسئولیت قانونی آن با شماست.
• ما حفاظت از حریم شخصی کاربران را به عنوان یک اصل اجتماعی مهم به حساب می‏ آوریم. اطلاعات شما در رایانه‏ هایی که توسط سیستم‏ های امنیتی فیزیکی و مجهز به تکنولوژی‏های پیشرفته محافظت شده، ذخیره و پردازش می‎شود. به علاوه این رایانه ‏ها در موقعیت‏های گوناگون جغرافیایی واقع شده‏ اند. شما می‏توانید به اطلاعاتی که در اختیار ما قرار داده‏ اید دسترسی داشته و آن‏ها را ویرایش کنید. در صورتی که نسبت به انتقال اطلاعات خود یا استفاده از آنها به ترتیب مذکور معترض هستید یا رضایت ندارید، لطفاً از خدمات ما استفاده نکنید
قوانین بیواسطه
لطفا مد نظر داشته باشید که بیواسطه به هیچ عنوان یک فروشگاه اینترنتی نمیباشد و فعالیت این سایت صرفا معرفی واردکنندگان،تولیدکنندگان و فروشندگان لوازم خانگی و آشپزخانه میباشد و فرایند فروش توسط فروشندگان معرفی شده شکل میگیرد.
در سایت بیواسطه کلیه فروشندگان لوازم خانگی و آشپزخانه در سراسر کشور میتوانند به رایگان آگهی از کالاهای خود قرار دهند و با کمترین هزینه به صورت لحظه ای قیمت کالا و خدمات مجموعه خود را اعلام نمایند و کلیه همکاران و پخش کنندگان محترم میتوانند ازطریق تماس، از کالاها یا خدمات این مراکز بهره مند گردند.
نکته: روزانه هزاران بیننده از سایت بیواسطه دیدن میکنند به همین دلیل از کلیه فروشندگان و خریداران محترم درخواست میگردد در انجام معاملات دقت لازم را بعمل آورند.
برای ورود به بخش کاربری از طریق سایت و اپلیکیشن،احراض هویت از طریق شماره تماس و ارسال پیامک به شما صورت میگیرد.و شما با وارد کردن کد چهاررقمی ارسالی میتوانید از هر کامپیوتر و گوشی همراهی وارد پروفایل خود شده و به آگهی های خود جهت ویرایش ، ارتقاء و حذف دسترسی داشته باشید.
پس این امکان برای افراد سودجو نیز میباشد.در نظر داشته باشید که اگر با موبایل فردی غریبه و یا کامپیوتر شخصی دیگر وارد پروفایلتان شدید، حتما بعد از اتمام کار دکمه خروج را بزنید تا از پنل پروفایل شخصی شما خارج شود.
مراقب پنل کاربری خود باشید که در اختیار افراد دیگر قرار نگیرد،در صورت کلاه برداری با شماره تلفن شما ،در نظر داشته باشید که شما مسئول و پاسخگوی عواقب بعدی میباشید.
بیواسطه در قبال محتوا، فعالیت‏ها یا عدم فعالیت‏ها، و آگهی‏ هایی که کاربران در سایت قرار داده‏ اند، هیچ مسئولیتی نمی‏پذیرد. شما سایت ما را به عنوان فضایی که به هر کسی این امکان را می‏دهد تا درباره لوازم خانگی و آشپزخانه، در هر زمانی، و از هر جایی تبلیغ کند، خواهید شناخت. ما در معاملات واقعی میان خریداران و فروشندگان شرکت نمی‏کنیم. ما هیچ کنترلی روی کالای تبلیغ شده از هیچ نظر، اعم از کیفیت و استاندارد و رعایت قوانین گمرکی و غیره و نیز درستی یا قانونی بودن موارد که در آگهی به آن‏ها اشاره شده، و واقعیت یا صحت مضامین یا آگهی‏ های کاربران نداشته و مسئولیت بررسی و تحقیق راجع به آن‏ها با خود خریدار است. این سایت صرفاً محلی برای درج آگهی‏ ها است.

ممکن است لینک‏هایی از طریق سایت‏ بیواسطه به سایت‏ها و یا مضامین و یا فایل‏هایی که در کنترل بیواسطه نیستند، از سوی شخص ثالث در اختیار بینندگان آگهی قرار داده شود. این نوع لینک‏ها صرفاً به منظور معرفی آیتم و به عنوان مرجع در اختیار بینندگان قرار داده شده، و به هیچ وجه به قصد پشتیبانی با صحه گذاشتن بر سایت وابسته یا عملکرد آن نبوده و همچنین حاوی تائیدیه یا ضمانتی مبنی بر صحت اطلاعات عنوان شده در چنین سایت‏هایی نیست. بیواسطه هیچ مسئولیتی در قبال چنین سایت‏ها، فایل‏ها و مضامینی که از طریق لینک‏های قرار داده شده در سایت‏ بیواسطه به آن‏ها دسترسی می یابید، ندارد. به علاوه بیواسطه، به هیچ وجه خدمات یا محصولات ارائه شده در این سایت‏ها یا مضامین چنین خدمات و محصولاتی را که از طریق لینک‏های قرار داده شده در بیواسطه به آن‏ها دسترسی دارید، تضمین نمی‏کند.

ما نمی‏توانیم دسترسی مطمئن و پیوسته به سایت‏ها، خدمات یا ابزارهای‏مان را ضمانت کنیم؛ چرا که عملکرد سایت‏ها، خدمات یا ابزارهای ما، ممکن است در اثر فاکتورهای بیشماری که خارج از کنترل ما هستند، دچار اختلال شود. بنابراین، تا جایی که قانون مجاز دانسته، ما کلیه ضمانت‏ها، مفاد و شرایط ضمنی را مستثنی کرده‏ایم. ما هیچ مسئولیتی در قبال از بین رفتن پول، ضرر و زیان، حسن نیت یا اعتبار، یا هرگونه خسارت خاص، غیرمستقیم یا ناشی از ناتوانی شما - چه مستقیم باشد یا غیر مستقیم - در استفاده از سایت‏ها، خدمات یا ابزارهایمان نمی‏پذیریم.
عمومی
بیواسطه و وابستگان، کارمندان، مدیران، شرکاء و توزیع ‏کنندگان رسمی بیواسطه هیچ مسئولیت قانونی و اخلاقی در قبال خدماتی که از طریق سایت‏ بیواسطه توسط اشخاص ثالث ارائه می‏شوند، یا برای فهرست‏ ها و مضامینی که توسط اشخاص ثالث تهیه شده، و آگهی می‏شوند، ندارد و صرفاً در حدود قانون، آگهی‏ های اشخاص ثالث را درج می‏کند.

اگر هر بندی از این توافق‏نامه، مطابق قانون نامعتبر یا اجرا نشدنی باشد، چنین بندی باید مجدداً بررسی شده و باقی شروط و ضوابط به قوت خود باقی هستند. ما این توافق‏نامه را به صلاحدید خود، طبق بخش اطلاعیه‏ ها ممکن است، تغییر دهیم. بالای صفحه فقط مربوط به اهداف رجوعی است و گستره یا وسعت این قسمت را محدود نمی‏کند. عدم اقدام قانونی ما نسبت به نقض قوانین توسط شما یا سایر افراد به این معنا نیست که ما از حق خود نسبت به برخورد با نقض قوانین گذشته‏ ایم و عمل مغایر با قوانین با برخورد متعاقب مواجه نخواهد شد. در عین حال، ما تضمین نمی‏کنیم در قبال کلیه موارد نقض قوانین توافق نامه، موارد ذکر شده را اجرا کنیم.

به جز بیانیه ‏های صریحی که به گونه ‏ای دیگر عنوان شدند، اطلاعیه‏ های قانونی باید به نشانی ایمیلی که شما حین ثبت نام وارد کردید، فرستاده شوند. اطلاعیه باید حداکثر ظرف 24 ساعت پس از ارسال ایمیل، دریافت شود، مگر اینکه قسمت ارسال مطلع شود که نشانی ایمیل داده شده، نامعتبر است. در این حالت، ما توسط نشانی ‏ای که هنگام ثبت نام، وارد کرده‏ اید، به شما اخطار قانونی می‏دهیم. در چنین مواردی، به صورت پیش فرض، اخطار باید 3 روز پس از تاریخ ارسال آن، دریافت شده باشد.

ممکن است در هر زمانی، این توافق نامه تغییر کند یا اصلاح شود که موارد اصلاح شده در بیواسطه اعلام خواهد شد. به غیر از موارد استثنایی، کلیه اصلاح‏ها یا موارد تغییر یافته، از زمان تاریخ انتشار خود لازم الاجرا هستند.

قوانین آگهی در بیواسطه
• قرار دادن آگهی به هر تعدادی که میخواهید در بیواسطه رایگان میباشد.
• طبق قوانین سایت٬ درج هرگونه آگهی که ارتباط با کالاها و خدمات غیر مجاز داشته باشد مجاز نمی باشد.
• درج آگهی های تکراری، مشابه و یا چند آگهی با یک تصویر مشابه مجاز نمی باشد.
• درج لینک و یا هرگونه تبلیغ سایت نیازمندی و فروشگاه های اینترنتی در شرح یا عنوان آگهی مجاز نمی باشد..
• در یک آگهی میتوانید 30 کالا قرار دهید.ولی کالاها باید در دسته بندی خود قرار بگیرند.برای مثال اگر شما تعدادی یخچال ، سرویس قابلمه ، تلویزیون و چینی آرکوپال دارید. هرکدام از این محصولات باید در دسته بندی خود قرار بگیرند.یعنی شما باید 4 آگهی در بیواسطه قرار دهید.(قرار دادن آگهی در بیواسطه کاملا رایگان میباشد).
• درج کلمات و عباراتی مانند ، مفت، ارزان، حراج ویژه و امثال آن، در عنوان آگهی مجاز نمی باشد.

تصویر

• درج هرگونه لینک و آی دی شبکه های اجتماعی مجاز نمی باشد.
• عکس آگهی محصولات نباید دارای نوشته با فونت درشت یا رنگی باشد که تصویر آگهی را غیرقابل مشاهده کند.
• تصویر بیش از حد کوچک یا بی‌کیفیت تایید نمیگردد.
• تصاویر درج شده در آگهی باید مربوط به کالا یا خدمات ارائه شده باشند.
• تصاویر گذاشته شده توسط سایر کاربران قابل استفاده نمی باشند.
• پیشنهاد می‌کنیم همواره از تصاویر واقعی، باکیفیت و مرتبط با کالا یا خدمتی که ارائه می‌نمایید، استفاده کنید؛ اندازه‌ی تصویر می‌بایست حداقل 600*600 و حجم آن حداکثر 3 مگابایت باشد.

پیشنهاد بیواسطه در خصوص درج تصویر

• وقتی که تصویر حقیقی کالا یا خدمات خود را از زوایای مختلف و با کیفیت مطلوب به خریداران نشان می‌دهید، علاوه بر جلب اعتماد و توجه آنها، تاثیر بهتری روی تصمیم گیری خریدشان خواهید گذاشت.
• آمار ها نشان می دهند آگهی های دارای عکس های واقعی از زوایای مختلف تا 5 برابر بیشتر از سایر آگهی ها بازدید دارند.

عنوان و توضیحات

عنوان آگهی : کادر اول با نام « چه چیزی برای فروش دارید؟ » یا همان عنوان آگهی می باشد. در این قسمت می بایست خلاصه ای شامل نام و خصوصیات کلیدی و مهم کالا یا خدمات (بیشتر از 10 حرف) باشد تا آگهی سریع‌تر و راحت‌تر در جستجوها یافت شود . به عنوان مثال: تعداد 500 کارتن سرویس قابلمه .
• توضیحات : در این قسمت می بایست شرح کاملی از کالا و یا خدماتی که میخواهید ثبت آگهی کنید، را وارد نمایید.
• نوشتن اطلاعات تماس مانند تلفن، لینک و... در عنوان و توضیحات مجاز نمی باشد.
• خواهشمندیم از کپی کردن عنوان و شرح آگهی دیگران بپرهیزید.
• از درج آی دی و لینک اینستاگرام یا تلگرام یا سایر شبکه های اجتماعی در شرح آگهی اجتناب کنید.
• سایت بیواسطه به زبان فارسی و برای فارسی زبانان طراحی گردیده است، آگهی باید با صفحه کلید فارسی درج شود.
• درج هرگونه شماره حساب بانکی، درخواست پیش پرداخت جهت معامله از راه دوردر شرح آگهی غیرمجاز می باشد.
• محتوای آگهی باید با املای صحیح و بدون اشتباه تایپی درج شود.

قیمت

• درج قیمت باعث افزایش بازدید و اعتماد کاربران نسبت به آگهی شما می گردد.

پیشنهاد بیواسطه

• درج قیمت واقعی و منصفانه، در فروش سریع کالای شما بسیار موثر است، اگر قیمت کالای خود را نمی دانید می توانید نمونه های مشابه را در سایت بیواسطه ببینید تا حدود قیمت برایتان مشخص گردد.
• در صورتی که آگهی درج شده در سایت با قوانین درج آگهی مغایرت داشته باشد، مدیریت سایت بیواسطه تصاویر غیرمجاز، لینک، ایمیل و ... را از آگهی شما فوراً حذف خواهد کرد.
• در صورت غیرمجاز بودن آگهی درج شده توسط کاربر، کارشناسان واحد پشتیبانی نسبت به حذف و یا رد آن اقدام خواهند کرد که این مساله از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.