سایت و اپلیکیشن جامع و تخصصی وارد کنندگان، تولید کنندگان،
بنــکداران و عـمده فروشــان لــوازم خـانـگی و لـوارم آشـــپزخانه
آگهی ها
فروشگاه و برند
ارتـقـاء
سایر سوالات متداول
آگهی ها

چگونه آگهی خود را روی بیواسطه قرار دهم؟

تنها کافی‌ست روی «+ ارسال رایگان آگهی» .پس از انتخاب شهر موردنظرتان، اطلاعات آگهی را کامل کنید. پس از خواندن «شرایط استفاده»، دسته بندی مناسب با کالای خود را انتخاب کنید. در ادامه شماره تماس و عکس از کالاها و توضیحات مربوط به کالای خود را به آگهی اضافه کنید. اندکی بعد پستچی بیواسطهدر پیامی در وب سایت و اپلیکیشن وضعیت آگهی از تایید و یا عدم تایید آگهی را به اطلاع شما میرساند.


چرا نباید آگهی تکراری ثبت کنم؟

تکرار یک آگهی در گروههای دسته بندی غیرمرتبط نه تنها موجب عدم تائید آگهی های شما می گردد، بلکه به فرض تایید آنها این موضوع از نظر موتورهای جستجو تقلب محسوب شده و به صورت خودکار از موتورهای جستجو حذف می گردند. اصرار ما برای عدم درج آگهی تکراری به علت جلوگیری از سردرگمی خریدارن است، در غیر اینصورت کاربران در هنگام جستجو با یک آگهی چندین بار روبرو می شوند. در صورتی که فرد یا فروشگاهی روند ثبت آگهی تکراری را ادامه دهد، حساب کاربریشان مسدود شده و قادر به درج آگهی نخواهند بود.


دسته‌بندی مناسب آگهی من چیست؟

با هدف دسترسی سریع‌تر به آگهی‌های مورد نظر هر کاربر، آگهی‌های «بیواسطه» در دو دسته کلی (لوازم بزرگ منزل و لوازم ریز منزل) به همراه زیردسته‌هایی تقسیم می‌شوند. کالایی که مد نظرتان برای آگهی قرار دارد را از دسته بندی انتخاب کنید.راه ساده تر جستجو در دسته بندی است. شما با جستجو نام کالا به راحتی میتوانید دسته بندی مناسب با آگهی را پیدا کنید.
تذکر مهم: هر آگهی باید شامل یک دسته بندی باشد و همان کالا از آن دسته بندی در آگهی قرار بگیرد.مثلا اگر شما فروشنده یخچال و تلویزیون هستید. آگهی مربوط به تلویزیون در دسته بندی تلویزیون و کالاهای مربوط به یخچال به صورت یک آگهی مجزا در دسته بندی یخچال قرار میگیرد. آگر تلویزیون و یخچال با هم در یک آگهی قرار بگیرد،آن آگهی تایید نمیشود. ابن قانون برای تمامیه کالاها اجرا میشود.


عکس آگهی باید چه شرایطی داشته باشد؟

تمامی آگهی ها باید عکسدار باشند تا مورد تایید ناظر سایت قرار بگیرد.شما در هر آگهی میتوانید 30کالا معرفی و عکس آنرا قرار دهید. هر کالا میتواند در زیرشاخه خود 3 عکس دیگر ازهمان کالا از زوایا ویا رنگبندی دیگری از آن کالارا داشته باشد. پیشنهاد می‌کنیم همواره از تصاویر واقعی، باکیفیت و مرتبط با کالا یا خدمتی که ارائه می‌نمایید، استفاده کنید؛ اندازه‌ی تصویر می‌بایست حداقل 600*600 و حجم آن حداکثر 3 مگابایت باشد. چنانچه یک یا چند بند از موارد زیر برای تصویر آگهی شما صدق کند،
تصویر مورد نظر منتشر نخواهد شد :

تصویر بیش از حد کوچک یا بی‌کیفیت،
تصویر غیر واقعی،
مغایرت محتوای تصویر با شرایط عرف جامعه و یا قوانین جمهوری اسلامی،
استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی،
تصویری که متعلق به آگهی دیگری در بیواسطه باشد،
تصویری که به آگهی مرتبط نباشد،
بیش از ۲۰٪ از محتوایِ تصویر آگهی شامل متن باشد،
تصویر نیاز به چرخش داشته باشد،
در تصویر آگهی عبارت‌های تبلیغاتی یا واژه‌هایی مانند:‌ حراج، فوری، ارزان و شماره تلفن و … نوشته شده باشد،
تصاویری که دارای شماره تماس، ایمیل یا آدرس سایت باشند


چگونه آگهی خود را ویرایش کنم؟

شما پس از ثبت آگهی خود در هر مرحله‌ای قادر به ویرایش آگهی می‌باشید. برای ویرایش آگهی می‌توانید از قسمت آگهی های من در بخش پروفایل وارد شده.. پس از انتخاب گزینه "ویرایش" صفحه‌ای تقریبا مشابه با صفحه ارسال آگهی، باز می‌شود که می‌توانید مجددا اطلاعات آگهی خود را ویرایش کنید، آگهی مورد نظررا انتخاب و اقدام به ویرایش و اضافه و حذف کالا نمایید. فقط توجه به نکته زیر الزامی است زیرا برخی از گزینه‌ها در آگهی قابل ویرایش نمی‌باشند. شهر،دسته‌بندی آگهی، و شماره همراه ثبت‌شده در آگهی غیرقابل تغییر و ویرایش می‌باشد.


چگونه به آگهی‌های خودم دسترسی پیدا کنم؟

پس از ورود به بخش «آگهی های من» از طریق سایت و بخش پروفایل .تمام آگهی‌های خود را که در صف انتشار بوده و یا در حال حاضر بر روی «بیواسطه» وجود دارند، مشاهده می نمایید.. توجه: در صورتیکه آگهی شما به هر دلیلی منتشر نشود و یا به دلیل منقضی شدن و حذف توسط صاحب آگهی از سایت «بیواسطه» برداشته شود، دیگر در صفحه آگهی‌های من قابل مشاهده نمیباشد (بیواسطه) بر روی سه پلتفرم اندروید، ios و وب‌سایت فعال می‌باشد. در صورتیکه از هرکدام از پلتفرم‌ها اقدام به ثبت آگهی کنید، می‌توانید از سایر پلتفرم‌ها نیز به آگهی‌های خود دسترسی پیدا نمایید و آن‌ها را مدیریت نمایید. اپلیکیشن «دیوار» بر روی گوشی‌های اندروید و ios: از سمت چپ پایین برنامه وارد قسمت "پروفایل" شوید. در این بخش شما آگهی های من، آگهی های نشانه شده ، و آخرین بازدیدهای خود را میتوانید ببینید.


چگونه آگهی خود را حذف کنم؟

شما می‌توانید آگهی خود را که در صف بررسی می‌باشد و یا بر روی «بیواسطه» منتشر شده است، در هر زمانی حذف نمایید. برای حذف آگهی خود از قسمت «پروفایل» وارد "آگهی‌های من" شده و سپس آگهی‌ موردنظر خود را که قصد حذف آن را دارید را انتخاب نمایید،در این قسمت گزینه "حذف" را انتخاب کرده وآگهی مدنظر را از بیواسطه حذف نمایید.


چگونه آگهی خود را ارتقا دهم؟

(بیواسطه) برای جلب رضایت کاربران و کمک به بیشتر دیده شدن آگهی‌ها امکاناتی را برای آگهی قرار داده است که می‌توانید آگهی خود را با این امکانات ارتقا دهید. در صفحه‌ی مدیریت آگهی پس از انتخاب آگهی موردنظر خود میتوانید دکمه ارتقا آگهی را انتخاب نموده و آگهی را برای بازدید و فروش بیشتر ارتقاء دهید.


چطور میتوانم آگهی قرار بدم که بازدید، زنگ خور و درنهایت فروش بیشتری داشته باشم؟

عنوان آگهی یکی از مهمترین فاکتورها برای فروش بیشتر است.حتما در عنوان از نام کالا استفاده شود که در سرچ موتور های جستجو بسیار مهم است.
مثال: پخش تعداد 500 کارتن پاسماوری بن چاینا.
درج شماره تلفن ثابت و آدرس درست و پاسخگو نیز از مهمترین فاکتورها برای اطمینان بیشتر به مشتری میباشد. دسته بندی مناسب برای آگهی میتواند کمک زیادی به بازدید بیشتر آگهی کند.
قرار دادن آگهی در بیواسطه کاملا رایگان است.ولی اگر تمایل داشتید که آگهی شما در صدر همه آگهی های دسته خود قرار گیرد و بازدید آگهی بیشتر شود.میتوانید با خرید توان آگهی خودرا قویتر و در معرض دید بیشتر نسبت به همکاران و رقبای خود قرار دهید